Audio-Technica AT-LP120XUSB
Projekt: nowoczesny, ale plastikowy
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK to lekki gramofon o nowoczesnym designie.
Konfiguracja: szybka i bezbolesna
Wydajność: Świetne wyjście audio i obsługa formatów
Jakość dźwięku: Różni się w zależności od systemu
Dolna linia
Cena: przyzwoita cena za to, co dostarcza
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK kontra Sony PS-LX310BT
Doskonała opcja premium dla poważnych audiofilów
Specyfikacje
- Nazwa produktu AT-LP120XUSB
- Marka produktu Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Waga 20,1 funta
- Wymiary produktu 17,8 x 13,86 x 5,57 cala
- Kolor srebrny i czarny
- Silnik DC Servo Motor
- Metoda napędu Napęd bezpośredni
- Talerz gramofonu odlew aluminiowy
- Moment obrotowy >1.0 kgf.cm
- Układ hamulcowy Hamulec elektroniczny
- Stosunek sygnału do szumu >50 dB
- Poziom wyjściowy Przedwzmacniacz „PHONO”: 4 mV nominalnie przy 1 kHz, 5 cm/s Przedwzmacniacz „LINE”: 240 mV nominalnie przy 1 kHz, 5 cm/s
- Wzmocnienie przedwzmacniacza gramofonowego: nominalnie 36 dB, wyrównanie RIAA
- Funkcja USB A/D, D/A - 16-bit/44,1 kHz lub 48 kHz USB do wyboru
- Wymagania dotyczące zasilania 120 V AC, 60 Hz
- Typ ramienia Zrównoważone ramię w kształcie litery S z odłączaną główką
- Efektywna długość ramienia 230,5 mm
- Zwis 16 mm